צ'אט GPT 4 המערכת המתקדמת ביותר של OpenAI

אז הכרנו כבר את צ'אט GPT של OpenAI  ועכשיו בגרסה חדשה – GPT 4 שתגרום לפיות של כולנו להישאר פעורים! במאמר זה נדבר על היכולות החדשות של המערכת המתקדמת ביותר של בינה מלכותית (Artificial intelligence).

היכולות החדשות של צ'אט GPT – 4

המערכת החדשה של צ'אט GPT מסוגלת לפתור בעיות קשות בצורה מדויקת הרבה יותר, הודות לידע כללי רחב יותר לעומת המערכת הקודמת והדבר מתבטא בקטגוריות רבות כגון:

 • קריאייטיב
  המערכת יצירתית ושיתופית יותר מאי פעם. צ'אט GPT – 4 יכול ליצור, לערוך ולעזור למשתמשים במשימות כתיבה יצירתיות וטכניקה, כגון הלחנת שירים, כתיבת תסריטים או לימוד סגנון הכתיבה של המשתמש. לדוגמה:
 • קלט חזותי (תמונות)
  תוכלו לעלות תמונות ל GPT 4 ולקבל פרטים על התמונה כפלט, הצ'אט יודע עכשיו לנתח את פרטי התמונה ולהוציא ממנה קלט כתוב, לדוגמה – תוכלו לעלות מצרכים ולקבל מתכונים מתאימים למגוון רחב של מאכלים, בנוסף, הצ'ט יודע לנתח מתי התמונה מתארת משהו מצחיק, מפחיד, לא הגיוני ועוד.
 • תוכן וטקסט ארוך יותר
  GPT-4
  מסוגל להתמודד עם למעלה מ-25,000 מילים של טקסט, מה שמאפשר יצירת תוכן ארוך יותר, שיחות ממושכות, חיפוש וניתוח מסמכים רק יותר.

Chat GPT 4

עובדות חשובות נוספות

 • GPT-4 עולה על ChatGPT ביכולות החשיבה המתקדמות שלו, גם אם ניתן לו פעולות מורכבות ומסובכות במיוחד. המעבר בין GPT ל GPT-4 שיפר את המענה האנושי של הצ'אט ע"י אימון ולמידה ומשוב שנשלח על ידי המשתמשים.
 • חברת OpenAI עבדה עם 50 מומחים ושיפרה משמעותית את רמת האבטחה של המערכת המתעדכנת הרבה יותר מהגרסאות הקודמות.
 • חברת OpenAI  שיתפה פעולה עם ארגונים שבונים מוצרים חדשניים עם GPT-4, כגון:

Khanmigo
עוזרת מופעלת בינה מלאכותית המתפקדת גם כמורה וירטואלי לתלמידים וגם כעזר בכיתה למורים

Duolingo
ממשק משתמש פשוט ללימוד שפות ולוחות הישגים מהנים אך תחרותיים, תומך ב-40 שפות ועם 100+ קורסים. הלומדים מתקדמים מתרגילי אוצר מילים פשוטים למשפטים מסובכים.

Be My Eyes
עם יכולת הקלט הוויזואלית החדשה של GPT-4 ,Be My Eyes מחברת בין אנשים עיוורים או בעלי ראייה לקויה עם מתנדבים לעזרה במאות משימות יומיומיות כמו זיהוי מוצר או ניווט בשדה תעופה.

איך צ'אט GPT 4 יכול לעזור בשיווק דיגיטלי?

כמו בכל דבר בחיים, צריך לדעת לשאול את השאלות הנכונות ו GPT 4 הוא מכונה משומנת, אשר מוכן לכל הבעיות הכי מסובכות ומורכבות שתציבו בפניו. בכל הנוגע לקידום דיגיטלי, תוכלו להשתמש בשירותיו של צ'אט במגוון רחב של שירותים, כגון:

כתיבת תוכן איכותי –

תוכלו לבקש מאמרים בנושאים שונים המתאימים למטרות רבות, אם מדבור בקידום אורגני (SEO), תוכלו לבקש מהצ'אט להתאים את המאמר לחוקים מוגדרים מראש, אך שימו לב! מאוד חשוב לכוון את הבקשה – "כתוב לי מאמר לאתר שלי למטרת קידום אורגני בגוגל, הכולל 600 מילים בנושא "קידום אתרים", המאמר צריך לכלול בתוכו את מילות המפתח: "קידום אתרים" ו – "ניהול אתרים" והן צריכות להופיע 0.3 מכלל הטקסט".

קידום בגוגל אדס (Google ads)

אם אתם מקדמים בגוגל ממומן בעצמכם, תוכלו לעלות לצ'אט GPT 4 את נתוני הקמפיין שלכם ולבקש דרכים לשיפור הקמפיין, כך גם תוכלו לעלות נתונים של גוגל אנליטיקס. שימו לב, הצ'אט יספק לכם מידע גם אם לא נתתם לו את כל המידע שצריך, אך תשובותיו תהיינה ממוקדות הרבה יותר אם תספקו לו כמה שיותר מידע.

ניהול דף פייסבוק

אם אתם מנהלים דף עסקי בפייסבוק / קהילה או מקדמים ב META של פייסבוק, תוכלו להיעזר בצ'אט GPT 4 בכתיבת פוסטים ע"י בקשת רעיונות, אך זכרו! כדי לכוון את הצ'אט ולהתאים אותו אליכם, יש לספק לו את כל המידע הרלוונטי, כמו "שם הדף, קישור לדף, אופי הדף, פוסטים שכבר העלאתם וכמובן, מה המטרה שלכם מאותו דף.

אם מדובר  בקידום ממומן בפייסבוק, תוכלו גם כאן, לעלות לצ'אט נתוני קמפיין ולבקש רעיונות לשיפור.
תולו לעלות תמונות מתוך הקמפיין ולשאול האם התמונה מספקת את המידע הדרוש ואף לשאול את הצ'אט אם הוא מבין מההקשר או לחילופין אם יש לו רעיון לשיפור התמונה.

בניית אסטרטגיה דיגיטלית

לא משנה באיזה עסק מדובר, תוכלו לספק ל GPT 4 את כל המידע על העסק שלכם, כולל כמובן מטרות ולבקש ממנו לבנות לכם אסטרטגיה דיגיטלית, גם כאן, שמו לב! אל תשכחו שכולם יכולים לבקש בניית אסטרטגיה ואם ברצונכם להיות ייחודיים, תצטרכו לדעת מה ואיך לבקש ואף לכוון מעט את הצ'אט.

לסיכום

צ'אט GPT 4  הוא הדבר הבא בטכנולוגית בינה מלכותית, אם תלמדו כיצד להשתמש בו בצורה טובה, לשאול את השאלות הנכונות ולכוון אותו, תקצרו תהליכים במגוון רחב של תחומים ואף לשפר אותם. אנחנו בגואש נשמח לענות לכל שאלה בנושא, תולו להשאיר פרטים או להקשר.

גואש מיתוג עיצוב ופרסום
זמני פעילות: ימים א׳-ה׳ בין 9:00-19:00
לקבלת מידע והצעת מחיר
דברו איתנו
1
צריכים עזרה? 😁
היי🤓
איך נוכל לעזור?